ślub holendersko-polski

Sabine i Patryk

O tej dwójce mogłabym pisać chyba miesiącami, bo to jedni z najfajniejszych par młodych jakich poznałam w życiu. 

ONA – Sabine opanowana i świetnie zorganizowana kobieta. Przepiękna blondynka z figurą gwiazdy Hollywood.

ON – Patryk całkowicie wyluzowany i mający na wszystko czas mężczyzna, który w garniturze prezentował się jak James Bond.

Jeżeli przeciwieństwa faktycznie się przyciągają to oni są na to idealnym dowodem. A bardziej łączy ich wzajemna cierpliwość czego ludziom obecnie całkowicie brakuje. I możecie mi wierzyć, że cechy, które tu wymieniłam sprawiają, że są niesamowitymi ludźmi, z którymi pracowało mi się rewelacyjnie. To naprawdę fantastyczne, gdy z parą można sobie pogadać jak ze starymi przyjaciółmi.

 

Miejsce wesela: Greys Polonia
Miejsce sesji: Pałac w Biedrusku
Film: Lily Eye – zapisujemy wspomnienia
Muzyka – Dj Ceesh

 

Czy sala weselna ma schemat swojej pracy?

Jak najbardziej. Sale weselne muszą mieć przynajmniej ogólny zarys jak będą pracować, żeby nie było problemów chociażby z wydawaniem jedzenia. Myślę, że to jest dość logiczne, ale wiadomo, że jeżeli macie dodatkowe atrakcje jak np. fajerwerki czy zimne ognie to trzeba je w tym harmonogramie uwzględnić. Często zdarza mi się, że pary młode automatycznie podają sali godzinę danej atrakcji weselnej nie mniej jednak polecam tego nie robić. Nie wszystko da się zaplanować na tip top i czasami coś się może przesunąć lub coś zmieni swoje miejsce w grafiku i da to dodatkową dezorientację gości. Ponadto takie rzeczy najlepiej ustalić z ekipą foto i film z tego względu, że to oni będą realizować takie rzeczy i najlepiej doradza kiedy daną atrakcję zaplanować.

Czy rozmowa z fotografem ślubnym i filmowcem ślubnym powinna odbyć się przed końcową rozmową z salą?

Rozmowa z fotografem ślubnym i z filmowcem ślubnym powinna odbyć się znając harmonogram od sali, ale przed rozmową z salą weselną, żeby łatwiej później było dopasować ustalenia z resztą ekipy. A co, gdy dj ma zaplanowaną moc atrakcji. Osobiście polecam dopytać co i jak przed rozmową z fotografem ślubnym i filmowcem, ponieważ postawienie zespołu weselnego czy dj przed faktem dokonanym nie będzie dobrym pomysłem. Każdy usługodawca przygotowuje plan pod swoją usługę i dodatkowe rzeczy, które przerywają jego prace i „rozwalają” jego harmonogram, dlatego warto przekazywać takie informacje, żeby mógł usprawnić swoją pracę.

Czy sala weselna może odmówić realizacji mojego pomysłu?

Sala weselna niestety może i ma takie prawo, ale myślę, że wszystko jest kwestii dogadania. Na pewno im później powiedzieć o swoich oczekiwaniach tym gorzej będzie pomysł wprowadzić w życie. Najlepiej przy rozmowie od razu zaznaczyć, że może być jakiś nieschematowy pomysł i wtedy sala weselna będzie miała już to chociaż na uwadze. Mierzmy też oczywiście siły na zamiary. Wiem, że Pinterest inne tego typu strony zachęcają do kreatywności, ale nie wszystko pasuje do danego stylu, nie wszystko pasuje do danej sali. Jeżeli rola organizatora nie jest Wam do końca po drodze to warto zainwestować w Wedding Planera.

Chcielibyśmy Ci bardzo podziękować za przepiękne zdjęcia. Wiedzieliśmy że odwalisz dobrą robotę ale wyszło jeszcze lepiej niż się spodziewaliśmy. Masz talent. Niektóre wydarzenia z wesela tak super ujęłaś że brak słów. Akurat przez całe Święta oglądaliśmy zdjęcia z rodziną. Nasi znajomi również byli zachwyceni ❤️ Bardzo dziękujemy ❤️❤️

– Sabine & Patryk K

The end

Verified by MonsterInsights